Світлодіодний світильник ETRON Communal 1-EСP-526-CD 20W 5000К круг +датчик руху
Артикул: 1-ECP-526-CD
636,00₴Ціна
| Тип | Настельні світильники, Настінні світильники |
|---|---|
| Джерело світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Колір | Білий |
| Потужність (Вт) | 20 Вт |
| Еквівалент потужності | 200 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Форма | Кругла |
| Вологозахист IP | IP65 |
| Разміри | 175×45 мм |
| Кут розсіювання | 140° |
| Рабоч. діапазон напруги, В | 185-245 |
| Виробник | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
| Особливість товару | З датчиком руху |
