Світлодіодний світильник ETRON Communal 1-EСP-524-CD 15W 5000К IP65 круг +датчик
Артикул: 1-ECP-524-CD
533,00₴Ціна
| Тип | Настельні світильники, Настінні світильники |
|---|---|
| Джерело світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Колір | Білий |
| Потужність (Вт) | 15 Вт |
| Еквівалент потужності лампи | 150 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 1200 Лм |
| Форма | Кругла |
| Вологозахист IP | IP65 |
| Разміри | 175×45 мм |
| Кут розсіювання | 140° |
| Рабоч. діапазон напруги, В | 160-260 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Бренд | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
| Особливості товару | З датчиком руху |
