Світлодіодний світильник ETRON Communal 1-EСP-505-E 15W 5000К ellipse
Артикул: 1-ECP-505-E
274,00₴Ціна
| Тип | Настельні світильники, Настінні світильники |
|---|---|
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Колір | Білий |
| Потужність (Вт) | 15 Вт |
| Еквівалент потужності лампи | 150 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 1200 Лм |
| Форма | Овальна |
| Вологозахист IP | IP65 |
| Размір | 192x90x45 мм |
| Кут розсіяння | 140° |
| Рабоч. діапазон напруги, В | 185-245 |
| Виробник | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
