Світлодіодний світильник ETRON Communal 1-EСP-503-E 10W 5000К ellipse
Артикул: 1-ECP-503-E
202,00₴Ціна
| Тип | Настельні світильники, Настінні світильники |
|---|---|
| Джерело світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Колір | Білий |
| Потужність (Вт) | 10 Вт |
| Еквівалент потужності | 100 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 850 Лм |
| Форма | Овальна |
| Вологозахист IP | IP65 |
| Розміри | 157x80x45 мм |
| Кут розсіювання | 140° |
| Рабоч.діапазон напруги, В | 185-245 |
| Виробник | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
