Світильник сходовий LED "ZUMRUT" Мат.хром
Артикул: 079-001-0003-020
309,00₴Ціна
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 3W |
| Аналог лампи розжарювання | 24W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Світловий потік | 86Lm |
| Колірна температура, К | 4000к |
| Кут розсіювання | 72.3 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Мат.Хром |
| Врізний отвір | 65мм*50мм |
| Термін експлуатації | 30.000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 80мм*80мм |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
