Світильник сходовий GTV LED ESCADA 0,8W, 4000K, DC 12V, IP20, квадратний
Артикул: LD-ESKB084-51
555,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 12V |
| Потужність | 0.8W |
| Місце встановлення | Сходи |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Світловий потік | 70Lm |
| Колір корпусу | Срібло |
