Світильник садовий GTV MILAN-P 100, E27, max.40W, IP54, стовпчик, інокс
Артикул: OS-MILA10P-00
1 113,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV lighting |
| Цоколь | E27 |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 40W |
| Діаметр, мм | 76мм |
| Розмір | 1000мм |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, ПК |
| Колір корпусу | Інокс |
