Світильник садовий GTV Diego, GU10, max.35W, IP65, сірий
Артикул: OS-DIEGOGU10-80
546,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV lighting |
| Цоколь | GU10 |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 35W |
| Діаметр, мм | 98мм |
| Розмір | 320мм |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Місце встановлення | Грунт |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Метал |
