Світильник настінно-стельовий Vesta Light горіх (33702)
Артикул: горіх (33702)
1 335,00₴Ціна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Vesta Light |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність світильника | 80 Вт |
| Змінний джерело світла | Так |
| Тип монтажу | накладної |
| Поворотний плафон | немає |
| Спрямованість світла | у бік, вгору, вниз |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
