Світильник настінний подвійний GTV LED VALLA 12W, IP54, 4000K (LD-VALLA12W-40)
Артикул: LD-VALLA12W-40
1 692,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV lighting |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 12W |
| Розмір | 175х116х30мм |
| Місце встановлення | Стіни |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Світловий потік | 960Lm |
| Колір корпусу | Чорний |
