Світильник настінний GTV Astrit E27, max.14W, IP54, чорний
Артикул: OS-ASTRITE27-20
427,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV lighting |
| Цоколь | E27 |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 14W |
| Розмір | 315х10х90мм |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Місце встановлення | Стіни |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Пластик |
