Світильник зі змінним напрямком світла GTV MISSOURI-K, 7W, IP54, IK08, 4000K
Артикул: LD-MISS7WOC-NB
1 667,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV lighting |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 7W |
| Розмір | 100х100х102мм |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Матеріал | Алюміній |
| Світловий потік | 540Lm |
| Колір корпусу | Чорний |
