Світильник двонаправлений GTV VILANA 42W (30W+12W низ/верх), 4000K, 48/120°, 120
Артикул: LD-VIL42WUDC-NB
5 813,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 42W |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 60м |
| Матеріал | Алюміній |
| Світловий потік | 2700/1080Lm |
| Колір корпусу | Чорний |
