Світильник врізний точковий GTV PARMA, IP20, старе золото (сталь)
Артикул: OP-PAST2-30
67,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Цоколь | GU10 |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 50W |
| Тип лампи | MR16 |
| Діаметр, мм | 51мм |
| Розмір | 74х74мм |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Матеріал | Сталь |
