Світильник врізний точковий GTV PARMA II, IP20, круглий, хром
Артикул: OP-PADST1-01
64,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Цоколь | GU10 |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 50W |
| Тип лампи | MR16 |
| Діаметр, мм | 60мм |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Матеріал | Сталь |
