Світильник врізний точковий GTV ELVA, IP54, Ø85x45mm, білий/мідь (OP-ELVAOBM-13)
Артикул: OP-ELVAOBM-13
377,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 20W |
| Розмір | 85х45мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий/Мідь |
