Світильник врізний поворотний GTV SALTO, IP20, квадратний, білий (OP-SALKW-10)
Артикул: OP-SALKW-10
307,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 50W |
| Розмір | 90х90х46мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
