Світильник Vesta Light Wooden Frame 64211
Артикул: Frame 64211
300,00₴Ціна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesta Light |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Змінний джерело світла | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Натуральне дерево |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Інший тип лампи | Люмінесцентна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
