Світильник Vesta Light Photo Frame 66282 Коричневий
Артикул: Photo Frame 66282 Коричневий
335,00₴Ціна
Матеріали:
- Натуральний бук
- Скло
- Сталь
Серія Photo Frame представлена в трьох кольорах : Натуральний, Коричневий і Графіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Vesta Light |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Країна виробник | Україна |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність світильника | 30 Вт |
| Змінний джерело світла | Так |
| Тип монтажу | накладної |
| Спрямованість світла | в бік, вниз |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча |
