Світильник GTV LUNA-A, 40W, IP20, AL/PC, 4000К, 120 см, білий
Артикул: LD-LUN40WNB-10-A
3 087,00₴Ціна
Монтаж прямо на стелю або у формі підвішення на шнурки (не входять у комплекті);
Світлова ефективність 80lm/W
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 40W |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Матеріал | Алюміній, пластик |
| Світловий потік | 3200Lm |
| Колір корпусу | Білий |
