Світильник GTV LIVIA підвісний, 40W, IP20, AL/PC, 4000К, 120см, чорний
Артикул: LD-LIV40WNB-00
4 240,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 40W |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Матеріал | Алюміній, пластик |
| Світловий потік | 3600Lm |
| Колір корпусу | Чорний |
