Світильник GTV LED PRIME, 10W, IP20, 4000K, чорний
Артикул: LD-PRM10WC-NB
795,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 10W |
| Діаметр, мм | 70 |
| Розмір | 70x120 |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Світловий потік | 1000Lm |
| Спосіб кріплення | Накладний |
| Колір корпусу | Чорний |
