Світильник GTV DRAGO, max 60W, E27, IP20, d133мм, сірий
Артикул: OS-DRAGO14-80
376,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 60W |
| Розмір | 133x148мм |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
