Світильник 20W LED GTV ARTEMIDA IP20, 4000K, 38°, квадрат
Артикул: LD-ATM20WBK-NB
2 514,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 20W |
| Розмір | 96х96х85мм |
| Місце встановлення | Стеля |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Матеріал | Алюміній |
| Світловий потік | 1920Lm |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут розсіювання, ° | 38 ° |
