Світильник 10W настінний фасадний GTV LED PARIS з датчиком руху, IP54, 9m, 4000K
Артикул: LD-PAR10W40-10
1 071,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | GTV lighting |
| Температура світла | 4000K |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 10W |
| Місце встановлення | Стіни |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік | 900Lm |
| Колір корпусу | Чорний |
