Розумний 90W світлодіодний світильник на пульті ULM ULMS-R01-M-450-90-L6
Артикул: ULMS-R01-M-450-90-L6
1 364,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | ULM |
| Країна виробник | Україна |
| Температура світла | 2900-6000K |
| Колір світла | Теплий – Нейтральний – Холодний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 90W |
| Зміна температури світла | Так |
| Зміна яскравості | Так |
| Розмір | 485х75мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Світловий потік | 7200Lm |
| Тип вимикача | Пульт |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал |
