Розумний 50W світлодіодний світильник на пульті ULM ULMS-R02-S-350-50
Артикул: ULMS-R02-S-350-50
992,00₴Ціна
| Характеристики | |
| Виробник | ULM |
| Країна виробник | Україна |
| Температура світла | 2900-6000K |
| Колір світла | Теплий – Нейтральний – Холодний |
| Напруга живленя | 220V |
| Потужність | 50W |
| Зміна температури світла | Так |
| Зміна яскравості | Так |
| Розмір | 400х90мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Світловий потік | 4000Lm |
| Тип вимикача | Пульт |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал |
