Люстра Vesta light Shanghai білий (18131)
Артикул: 18131
566,00₴Ціна
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Основні атрибути | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Vesta Light |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність світильника | 60 Вт |
| Змінний джерело світла | Так |
| Тип монтажу | накладної |
| Поворотний плафон | немає |
| Спрямованість світла | вниз |
| Стиль виконання | Хай Тек |
