MAINS 9702201012
Артикул: 9702201012
2 667,00₴Ціна
| Тип світильника | Аксесуари |
| Матеріал основи | Надміцний алюміній |
| Потужність | 3.500W |
| Розумний дім | Ні |
| Колірна температура | Ні |
| З розеткою | Так |
| Датчик руху | Ні |
| Сонячна батарея | Ні |
| Клас електробезпеки | ClassI |
| Температура навколишнього середовища | -20° to 50° |
| Ширина | 80 mm |
| Довжина | 80 mm |
| Висота | 310 mm |
| Колір основи | Матовий чорний |
| Клас захисту | IP54 |
| Енергоефективність | A |
