CATE 5264201213
Артикул: 5264201213
1 871,00₴Ціна
| Тип світильника | Настінний |
| Матеріал основи | Надміцний алюміній |
| Потужність | 60.0W |
| Розумний дім | Ні |
| Колірна температура | Ні |
| З розеткою | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Сонячна батарея | Ні |
| Клас електробезпеки | ClassI |
| Температура навколишнього середовища | -20° to 50° |
| Ширина | 176 mm |
| Довжина | 225 mm |
| Висота | 200 mm |
| Розсіювач | Прозоре скло |
| Колір основи | Матова іржа |
| Цоколь | E27 |
| Led модуль | Ні |
| Клас захисту | IP44 |
| Енергоефективність | A |
